2P(3P) NSX160NA image 1
LASTSCHEIDER NSX160NA 2P (3P)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Cena pēc pieprasījuma
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480006722
MPN: LV430619
Iepakojums: 1
Kaste: 4
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums 2P(3P) NSX160NA
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Slēdžu atdalītāji
Izcelsmes valsts* PL
ETIM EC000216
Nominālā pastāvīgā strāva Iu 160 A
Stabu skaits 2
Nominālais darba spriegums 690 V
Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse IP30
Versija kā galvenais slēdzis Yes
Versija kā drošības slēdzis No
Versija kā apkopes/servisa slēdzis Yes
Nominālā īstermiņa izturības strāva lcw 2.5 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3606480006722
Iepakojuma līmenis 2 3606480006727
Citi tehniskie dati
Nominālā darbības jauda pie AC-3, 400 V 0 kW
Papildu kontaktu skaits kā parasti atvērts kontakts 0
Papildkontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts 0
Nosacītā nominālā īssavienojuma strāva Iq 0 kA
Papildkontaktu skaits kā pārslēgšanas kontakts 5
Slēdžu skaits 1
Bloķējams Yes
Integrēta motora piedziņa No
Galvenās ķēdes elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Versija kā avārijas apturēšanas uzstādīšana No
Vadības elementa veids Pārslēdzējs
Nominālā darbības jauda pie AC-23, 400 V 0 kW
Krāsu kontroles elements Melns
Piemērots uzstādīšanai uz grīdas Yes
Piemērots 4 caurumu montāžai priekšā Yes
Piemērots priekšējai montāžas centram No
Piemērots sadales paneļa uzstādīšanai Yes
Piemērots starpposma montāžai No
Maks. nominālais darba spriegums Ue AC 690 V
Motora piedziņa pēc izvēles Yes
Sprieguma atbrīvošana pēc izvēles Yes
Ierīces uzbūve Iebūvēta ierīce fiksētā iebūvēšanas tehnika
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-21, 400 V 160 A
Pārslēgšanas jauda pie 400 V 0 kW
Versija kā atpakaļgaitas slēdzis No
Nominālā pastāvīgā strāva pie AC-23, 400 V 160 A
Apraksts
This Compact NSX160NA is a complete 2 poles switch disconnector. It is used to control and isolate electrical distribution circuits and it requires an upstream protection. The operational current is 160A at 415VAC 50/60Hz for AC22A and AC23A utilisation categories. The operational voltage is 690VAC 50/60Hz. It comes with a variety of optional functions and accessories common with Compact NSX circuit breakers. The dimensions for this 2 poles version are 105mm x 161mm x 86mm. It is compliant with international standards (IEC 60947), CCC, EAC and marine specifications.