2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 image 1
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 image 2
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 thumbnail 1
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 thumbnail 2
2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 500
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 5415022482256
MPN: 7TCA301140R0362
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums 2FER7512P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18
Zīmols ABB
Kategorijas Kabeļu presējamie uzgaļi
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC000005
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5415022482256
Apraksts
Polypropylene Twin Ferrule, DIN Gray, 2x0.75mm², 2x18 AWG, Total Length 18mm/0.71 Inch, Pin Length 12mm/0.47 Inch, Pin Diameter 1.7mm/0.07 Inch, Base Diameter 5.5mm/0.22 Inch, Tin-Plated, Copper