2CSM231205R0601 - ABB image 1
2CSM231205R0601 - ABB
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8012542312055
MPN: 2CSM231205R0601
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums 2CSM231205R0601 - ABB
Zīmols ABB
Kategorijas Marķēšanas plāksnes un korpusi
Izcelsmes valsts* CN
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC002304
Montāžas metode DIN sliede
Kanālu skaits 1
Gada programma FALSE
Kontakta veids Normāli atvērts kontakts
60 minūšu programma FALSE
Automātiska vasaras/ziemas laika pārslēgšana FALSE
Piemērots manuālai darbībai TRUE
Pārslēgšanas priekšizvēle FALSE
Barošanas sprieguma sprieguma veids AC
Potenciāli brīvs slēdža kontakts FALSE
Barošanas spriegums 230 V
Frekvences barošanas spriegums 50-60 Hz
Nominālā pārslēgšanas strāva pie 250 V maiņstrāvas 16 A
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Precizitāte dienā 3 s
Maks. pārslēgšanas jaudas LED 0 W
Citi tehniskie dati
Platums 17,5 mm
Augstums 90 mm
Dziļums 64 mm