| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 29204-05905339292049 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Augstums/dziļums | 77 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Maks. sistēmas jauda | 3 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339292049 |
| Aizsardzības klase | I |
| Ārējais diametrs | 475 mm |
| Lampas turētājs | E27 |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Sprieguma veids | AC |
| Mājokļa materiāls | Koks |
| Materiāls vāks | Matēts/satinizēts stikls |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Maināmās lampas augstākā energoefektivitātes klase | A++ |
| Zemākā maināmās lampas energoefektivitātes klase | E |
The original and at the same time stylish round holders - Kanlux JASMIN are characterized by modern and attractive design. The casing of the ceiling light fixture is made of wood and glass which ensures even dispersal of light. The classic combination of wood and glass makes it a very universal lighting solution.