| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MP25S4V 25S60 Meterpanel 4 connections Vertical ; MP25S4V |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 1520 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815256042 |