| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MP25S4H 25S60 Meterpanel 4 connection Horizontal ; MP25S4H |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Skaitītāju skapju skaits | 3 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815256028 |
| Platums | 720 mm |
| Modelis | Trīsstāvu |
| Augstums | 750 mm |
| Dziļums | 1.2 mm |
| Ar montāžas plāksni | Yes |
| Lauku skaits | 3 |