| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MPCBCN3 25S60 Controlwiringset 3 connections |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000268 |
| Maks. šķērsgriezuma ienākošais kabelis | 40 mm² |
| Maks. šķērsgriezuma savienojuma kabelis | 30 mm² |
| Montāža blakus korpusam | No |
| Montāža virs korpusa | No |
| Montāža zem korpusa | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815256073 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 108 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Savienojuma veids | Skava |