| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 25D603530N 25D60 SET WIRES 4P 16MM² ; 25D603530N |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815245961 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 600 mm |
| Dziļums | 233 mm |
| Ar veramu vāku | No |
| Iebūvēts dziļums | 250 mm |
| Ar montāžas sliedi | No |