| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 25 METERS LONG TEST LEAD, GREEN TL-8000-25M |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Mērīšanas kabelis |
| Pašreizējā kravnesība | 6 A |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT IV |
| Maks. darba spriegums | 600 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969982566 |
| Iestatīt versiju | Yes |
| Iespraudiet tehniku | 4 mm drošības kontaktdakša |
| Materiāls izolācijas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Ar maciņu/somu | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |