| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 230V VOEDINGUNIT WARMTE METER |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 9000 00 |
| ETIM | EC000068 |
| Fāžu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606489660161 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| RAL numurs | 0 |