| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 2152 NLI-53 Design Ocean |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Palīgierīces (slēdži un kontaktligzdas)
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3980 00 |
| ETIM | EC000199 |
| Nominālā strāva | 0.01 A |
| Pieteikums | Slēdzis/nospiedpoga |
| Lampas turētājs | Citi |
| Nominālais elektroenerģijas patēriņš | 5 mA |
| Krāsu gaismas avots | Citi |
| Lampas tips | LED |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011395993460 |