| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 2068/21 Cover Lens Ambient lightning |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 86 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 45 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011395134580 |