| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 204G Eaton Industrial Switch & Fuse Gear Exel/Glasgow LV systems Switch- & Controlgear Enclosure |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000249 |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 660 V |
| Stabu skaits | 4 |
| Nominālā darba strāva Ie | 200 A |
| Maks. nominālais darba spriegums Ue AC | 415 V |
| Konstrukcijas izmēra drošinātāju ieliktņi | Cilindriskais |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9010238196179 |
| Korpusa augstums | 448 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Ar kļūdu aizsardzību | No |
| Iekārtas drošinātāju slēdža atvienotāja korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Korpusa platums | 348 mm |
| Mājokļa dziļums | 244 mm |