| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 2 pieces suspension cable |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000293 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Luminiscences līstes lampas jauda | 0 W |
| Vadu vadu skaits | 0 |
| Garums | 0 mm |
| Materiāls | Citi |
| Elektriskais savienojums ar savienotāju sistēmu | No |
| Šķērsgriezuma vadu serdeņi | 0 mm² |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288516783 |