| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 1MM3 1MM Media Panel, 84 SU, Field Width: 1, 1050 mm x 250 mm x 120 mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Cabinet Enclosures
|
| Izcelsmes valsts* | SI |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Ar vāku | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617374893 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011617374893 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 1050 mm |
| Dziļums | 120 mm |