| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 1799/02 sheet transparent translucent - Busch-axcent |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Labeling, Documentation and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011395151938 |
| Platums | 0 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Augstums | 297 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Caurspīdīgs | No |