| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 1794 R-84 Zentralscheibe Temperatur, rund |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Gaismas slēdži
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 9000 00 |
| Platums | 63 mm |
| Modelis | Pagrieziena poga |
| Nesatur halogēnus | No |
| Augstums | 21 mm |
| Dziļums | 63 mm |
| Izmantošana | Termostats |
| Nospiedums/norāde | Dažādi simboli |
| Ar etiķetes laukumu | No |
| Ar maināmu objektīvu/simbolu | No |
| Piemērots pieskāriena sensora savienotājam autobusu sistēmai | No |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011395323151 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011395323151 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4011395323151 |
| Iepakojuma līmenis 4 | 4011395323151 |
1794 R-84, Zentralscheibe Temperatur, rund, für Raumtemperaturregler 1094 U-101, 1097 U-101, 1099 UHK--101