| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 1749-79 CoverPlates (partly incl. Insert) carat® Champagne metallic |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Rāmji (siwtches & ligzdas)
Healthcare & Nurse Call Systems |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002250 |
| Krāsa | Citi |
| Slēdzams | No |
| Ar veramu vāku | No |
| Izmēri | SQ50 / SQ50 |
| Ar etiķetes vietu | No |
| Ierīces platums | 0 mm |
| Ierīces augstums | 0 mm |
| Ierīces dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011395581407 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011395581407 |