| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 17132211 PP 320/11/V |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 157 mm |
| Modelis | Uzlīme |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 202 mm |
| Virziens | Uz leju |
| Atpazīšanas attālums | 20 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812770871 |