| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 15132250Z PP 320/ZWART |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 113 mm |
| Modelis | Ievietojuma loksne/plāksne |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Citi |
| Garums | 222 mm |
| Virziens | Nav |
| Atpazīšanas attālums | 22 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812771632 |