| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FTC00001306D 1306D Professional Test Leads Kit, 1 meter, 2 mm, Silicon, CAT IV |
| Zīmols | Beha-Amprobe |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Mērīšanas kabelis |
| Pašreizējā kravnesība | 20 A |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT IV |
| Maks. darba spriegums | 1000 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969464482 |
| Iestatīt versiju | Yes |
| Iespraudiet tehniku | 2 mm drošības kontaktdakša |
| Materiāls izolācijas materiāls | Silikons |
| Ar maciņu/somu | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |