| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 11190048V BATT-SET 4.8V-1.5AH VTCS 1500 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 4.8 V |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 1500 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812741574 |
| Platums | 42 mm |
| Svars | 220 g |
| Izmēra norāde | Bloks |
| Diametrs | 22 mm |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | SC |
| Plastmasas korpuss | No |
| Garums | 90 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0-30 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | Yes |
| Augstums, ieskaitot stabu | 90 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 4 |