| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 11190043V BATT.STAAF LB400 3X D4,0/HT |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 2.4 V |
| Modelis | Niķeļa-metāla hidrīds |
| Jauda | 4200 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812752792 |
| Platums | 22 mm |
| Svars | 200 g |
| Izmēra norāde | Citi |
| Diametrs | 22 mm |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | SC |
| Plastmasas korpuss | No |
| Garums | 120 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0-35 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | Yes |
| Augstums, ieskaitot stabu | 120 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 2 |