| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 11190013V LASTENBOEK SET A 3STUKS D 4,0/HT |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 2.4 V |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 4000 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812036120 |
| Platums | 64.4 mm |
| Svars | 280 g |
| Izmēra norāde | Bloks |
| Diametrs | 32.2 mm |
| IEC indikācija | R 20 |
| Citas indikācijas | D |
| Plastmasas korpuss | No |
| Garums | 64.4 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | No |
| Apkārtējās vides temperatūra | 0-30 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | Yes |
| Augstums, ieskaitot stabu | 58.8 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 2 |