| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 11150042/13 IK AQL |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 197 mm |
| Augstums | 1 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Vāks |
| Garums | 394 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812753812 |
| Krāsa | Balts |
| Materiāls | Alumīnija |