| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 11140053 PENDEL/WIT 500 MM |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 17 mm |
| Augstums | 17 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Caurules svārsta piekarināšana |
| Garums | 300 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812005348 |
| Krāsa | Balts |
| Diametrs | 17 mm |
| Materiāls | Alumīnija |