| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 11140051 PENDEL/WIT 150 MM |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 30 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Caurules svārsta piekarināšana |
| Garums | 74 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812005324 |
| Krāsa | Citi |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |