| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SEM551T Junction Box Surface mounting General |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4022903035763 |
| Platums | 125 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Garums | 75 mm |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |