| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 100 OHM RTD Temperature Probe 884X-RTD |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | US |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Modelis | Tapa |
| Mērīšanas diapazons | -200-300 °C |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Savienojuma kabeļa garums | 1 m |
| Garuma zonde | 230 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969354011 |