| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 05905963014109 - Lena Lighting S.A. |
| Zīmols | Lena Lighting |
| ETIM | EC001058 |
| Platums | 105 mm |
| Garums | 205 mm |
| Augstums/dziļums | 100 mm |
| Lampas tips | Citi |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Aizsardzības klase | II |
| Lampas turētājs | E27 |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Mājokļa materiāls | Citi |
| Ar gaismas avotu | No |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar vadības ierīci | Yes |
| Aptumšošana 0-10 V | No |
| Aptumšošana 1-10 V | No |
| DALI aptumšošana | No |
| Aptumšot DMX | No |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | No |
| GPRS aptumšošana | No |
| Dimming LineSwitch | No |
| Aptumšošanas ražotāja patentēta sistēma | No |
| Aptumšošanas tīkla sprieguma modulācija | No |
| Aptumšošanas fāzes atslēgšana | No |
| Aptumšošanas fāzes pārslēgšana | No |
| Programmējama aptumšošana | No |
| RF aptumšošana | No |
| Aptumšojoša sinusoidālā viļņa samazināšana | No |
| Aptumšošana Touch un Dim | No |
| Aptumšojošs Zigbee | No |
| Aptumšošana ar spiedpogu | No |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Aptumšošana DSI | No |