| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 05905339357359-05905339357359 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339357359 |
| Aizsardzības klase | I |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots iebūvētai montāžai | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |