| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 05905339352798-05905339352798 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 35 mm |
| Lampas forma | Svece |
| Garums | 97 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 5.9 W |
| Gaismas plūsma | 806 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339352798 |
| Krāsa | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Neitrāli balta 3300-5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 35 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 6 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 15000 |
Kanlux XLED combines the best features of traditional light bulbs and modern LED light sources. That is why we call it the first real "LED bulb". The glass bulb is in the shape of a traditional "candle", and the LEDs are arranged in such a way that the light spreads in all directions, and the beam angle is up to 320 degrees! XLED DIM C35 is adapted to work with a dimmer.