| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 05905339331533-05905339331533 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 50 mm |
| Lampas forma | Mushroom |
| Garums | 85 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 2-6 W |
| Gaismas plūsma | 520 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339331533 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 56 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 6 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 20000 |