| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 05905339284341-05905339284341 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 58 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 1133 mm |
| Augstums/dziļums | 65 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 33 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 2800 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 85 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339284341 |
| Aizsardzības klase | I |
| Savienojuma veids | Iebīdāma skava |
| Sprieguma veids | AC |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots montāžai pie sienas | Yes |
| Piemērots montāžai uz virsmas | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |