| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 05905339267764-05905339267764 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 591 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 591 mm |
| Augstums/dziļums | 14 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Stara leņķis | Ļoti plata gaisma > 80° |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339267764 |
| Aizsardzības klase | II |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots iebūvētai montāžai | Yes |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |
Kanlux AVAR LED to panel w formie ramki, która daje bardzo wiele światła. Jest nowoczesną alternatywą tradycyjnych paneli LED czy opraw rastrowych. Moc oprawy to 40W, a barwa to 4000K (NW). Polecamy ramkę Kanlux AVAR przede wszystkim do wnętrz biurowych, hotelowych, oświetlenia ciągów komunikacyjnych, choć wiemy, że jej design jest na tyle nowatorski, iż na pewno znajdzie zwolenników, którzy zastosują produkt we wnętrzach domowych. Produkt pakowany jest po 2 sztuki.