Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q image 1
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q image 2
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q thumbnail 1
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q thumbnail 2
Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q
Minimalus užsakymo kiekis: 12 Prekyba nutraukta
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4008597183638
MPN: 31218363
Pakuotė: 1
Dėžė: 12
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q
Prekės ženklas Radium
Kategorijos Apvalūs fluorescenciniai vamzdeliai T9
G10q lemputės
Kilmės šalis* CN
ETIM EC000108
Spalva Baltas
Lizdas G10q
Šviesos srautas 2180 lm
Spalvos atkūrimo indeksas 80-89 (1B klasė)
Vamzdžio diametras 29 mm
Lempos forma Žiedas
Ilgis 305 mm
Šviesos spalva 840
Žiedo diametras 305 mm
Spalvos temperatūra 4000 K
Lempos galia 32 W
Lempų žymėjimas T9
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4008597183638
Pakavimo lygis 2 4008597483639
Kiti techniniai duomenys
Taikymas Bendras
Spinduliuotės kampas 360 °
Energijos taupymo klasė G
Skirstytuvo apsauga No
Lempos efektyvumas 68 lm/W
Įdegimo juosta No
Greitas įdegimas No
Operacija be starterio No
Vidinis reflektorius No
Pilno spektro lempa No
Tinka avariniam apšvietimui No
Dvisienis No
Šviesos spalva pagal EN 12464-1 Neutralus 3300-5300 K
Naudojimui žemoje temperatūroje No
Tinka sprogimams atspariam šviestuvui No
Vidutinis nominalus tarnavimo laikas 7500 h
Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų 39 kWh
Aprašymas
Fluorescent lamp Ring 29mm diameter, light colour 840, high luminous efficiency, good colour rendering, long life, base G10q. Controllable by Dim-ECG.