Spectralux®Plus Ring , NL-T9 32W/840C/G10Q
Minimalus užsakymo kiekis: 12
Prekyba nutraukta
Kaina (be PVM):
Kaina pagal užklausą
G
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
MOQ: 12
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Gamintojo pavadinimas
Prekės ženklas
Radium
Kategorijos
Apvalūs fluorescenciniai vamzdeliai T9
G10q lemputės
Kilmės šalis*
CN
EC000108
Energijos klasė
G
EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras
Spalva
Baltas
Lizdas
G10q
Šviesos srautas
2100 lm
Spalvos atkūrimo indeksas
80-89 (1B klasė)
Vamzdžio diametras
29 mm
Lempos forma
Žiedas
Ilgis
305 mm
Šviesos spalva
840
Žiedo diametras
305 mm
Spalvos temperatūra
4000 K
Lempos galia
32 W
Lempų žymėjimas
T9
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1
Pakavimo lygis 2
Kiti techniniai duomenys
Taikymas
Bendras
Spinduliuotės kampas
360 °
Skirstytuvo apsauga
No
Lempos efektyvumas
62 lm/W
Įdegimo juosta
No
Greitas įdegimas
Operacija be starterio
Vidinis reflektorius
Pilno spektro lempa
Tinka avariniam apšvietimui
Dvisienis
Šviesos spalva pagal EN 12464-1
Neutralus 3300-5300 K
Naudojimui žemoje temperatūroje
Tinka sprogimams atspariam šviestuvui
Vidutinis nominalus tarnavimo laikas
7500 h
Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015
A
Aprašymas
Fluorescent lamp Ring 29mm diameter, light colour 840, high luminous efficiency, good colour rendering, long life, base G10q. Controllable by Dim-ECG.