| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Philips HPL-N 50W E27 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000056 |
| Lizdas | E27 |
| Šviesos srautas | 1770 lm |
| Bendras ilgis | 125 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 40-59 (3 klasė) |
| Diametras | 55 mm |
| Lempos efektyvumas | 36 lm/W |
| Lempos forma | Elipsoidas |
| Spalvos temperatūra | 4200 K |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500179913 |