| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LRF/DRL E27 50W HPL-N |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Lizdas | E27 |
| Šviesos srautas | 2000 lm |
| Spalvos temperatūra | 3400 K |
| Lempos galia | 50 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500180872 |