| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp Philips EcoHalo Tw 35W GU10 230V 40D 1CT/10X5F |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lizdas | GU10 |
| Spinduliuotės kampas | 40 ° |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2800 K |
| Lempos galia | 35 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900864045 |