| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen Lamp Osram Halopar 64820 ST FL 35W 240V GU10 700X4X1 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Lizdas | GU10 |
| Spinduliuotės kampas | 35 ° |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2800 K |
| Lempos galia | 35 W |
| Pakavimo lygis 1 | 4050300727226 |