| Item condition | New |
| Manufacture name | Identification label LV for size 00/60 to 00/185 |
| Brand | Berker |
| Categories |
Labeling, Documentation and Accessories
|
| Harmonized System Code | 8547 2000 00 |
| Colour | White |
| Self-adhesive | No |
| Text | Unprinted |
| Packing level 1 | 4049857199334 |
| Width | 29.5 mm |
| Height | 0.3 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Length | 42 mm |
| Magnetic | No |
| Transparent | No |