| Item condition | New |
| Manufacture name | Haled III D Gu10 AC200-240V 8W 3000K 500Lm 36Degr Ra95 Dim |
| Brand | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 3000 K |
| Lamp power | 8 W |
| Luminous flux | 500 lm |
| Packing level 1 | 4060574256445 |
| Packing level 2 | 4060574256445 |