| Item condition | New |
| Manufacture name | Gaism. LED WT060C 33W 36S/840 120cm IP65 Ledinaire WP Philips |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 4231 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Length | 1200 mm |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Packing level 1 | 8718699389123 |
| Luminous flux | 3600 lm |