TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/M12-A - Power supply unit image 1
Power supply unit
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4063151740160
MPN: 1376306
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/M12-A - Power supply unit
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Alalisvoolu toiteplokk
Päritoluriik* VN
ETIM EC002540
Laius 100 mm
Kõrgus 164 mm
Sügavus 53 mm
Toitepinge liik AC/DC
Väljundvõimsus 90 W
Võimalik paigaldada liistule No
Seinale paigaldamine on võimalik Yes
1. sekundaarne väljundpinge 24 V
Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral 100-277 V
Maksimaalne väljundvool 1 3.75 A
Väljundvoolu 1 nimiväärtus 3.75 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151740160
Muud tehnilised andmed
Kõrgus 164 mm
Kaitseaste (IP) IP67
Kohe paigaldatav Yes
Nimitoitepinge vahelduvvoolu 60 Hz korral 100-277 V
Tunnus-toitepinge DC 88-275 V
Lühisekindel Yes
Väljundpinge 1 nimiväärtus 24 V
Kirjeldus
Primary-switched power supply unit TRIO POWER, M12 circular connector, Wall mounting, input: 1-phase, output: 24 V DC / 3.75 A