STEP3-DIODE/5-24DC/2X5/1X10/PT - Redundancy module image 1
STEP3-DIODE/5-24DC/2X5/1X10/PT - Redundancy module image 2
STEP3-DIODE/5-24DC/2X5/1X10/PT - Redundancy module thumbnail 1
STEP3-DIODE/5-24DC/2X5/1X10/PT - Redundancy module thumbnail 2
Redundancy module
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4063151488949
MPN: 1283937
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi STEP3-DIODE/5-24DC/2X5/1X10/PT - Redundancy module
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad Automaatika komponendid ja tarvikud
Päritoluriik* VN
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 9090 00
ETIM EC000683
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 5 V
Aktiveerimispinge liik DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151488949, 4063151488949
Kirjeldus
Redundancy module STEP DIODE, DIN rail mounting, 5 V DC ... 24 V DC, 2x 5 A DC, 1x 10 A