| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Philips HPL-N 50W E27 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000056 |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 1770 lm |
| Kogupikkus | 125 mm |
| Värviesitusindeks | 40-59 (klass 3) |
| Läbimõõt | 55 mm |
| Valgusefektiivsus | 36 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Värvustemperatuur | 4200 K |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500179913 |