| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LRF/DRL E27 50W HPL-N |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 2000 lm |
| Värvustemperatuur | 3400 K |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 8711500180872 |