| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | on-floor trunking base one-sided 300x40 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC000120 |
| Sobib .. | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Lahtrite suurim arv | 1 |
| Lahtritega | No |
| Lahtri kinnitus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4012002239476 |
| Pakkimistase 2 | 4012002239476 |
| Pakkimistase 3 | 4012002239476 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Pikkus | 2400 mm |
| Materjal | Teras |