| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | blind lid int. corner 90° f AK 300x40 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 300 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Sisenurk |
| Kõrgus | 40 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243299, 4012002243299 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Puudub |
| Paigaldusavade arv | 0 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | No |